Akce 2018/19

 

 Září

 

 12.

 Plzeňský dětský sbor (PDS) – Jubilanti (pro důchodce), 
 obřadní síň ÚMO 4

 16.

 PDS - Radnice Plzeň-partner.město Regensburg, 10 hod.

 16.

 PDS - Masné krámy, 18 hod.

 18. 

 Javořičky - Vítání občánků, ÚMO 4

   

 Říjen

 

 20.

 Koncert československé vzájemnosti, PDS a BPZ, Skvrňany (internáty)

 25. - 27.

 mezinárodní soutěž - hra na akordeon, Praha

   

 Listopad

 

 1.

 koncert konzervatoře, uč. J. Braná, sálek Doubravka, 17 hod.

 6. 

 PDS + Javořičky - písně nadějných mladých skladatelů, Zpč. muzeum, 18 hod.

 13.

 Sluka dětem, děti Slukovi, sálek Doubravka, 18.00

 19. 

 žákovský koncert, sálek Lobzy, 18 hod.

 22.

 koncert - dechové nástroje, sálek Doubravka, 18 hod. 

 28.

 PDS - vánoční trhy, nám. Republiky, 16.30 hod.

 28.

 žákovský koncert, sálek Doubravka, 18 hod.

 29.

 koncert - dechové oddělění, sálek Lobzy, 18 hod.

 29.

 koncert - smyčcové oddělrní, sálek Doubravka, 18 hod.

 30.

 Javořičky - výchovný koncert, sálek Doubravka, 8 - 12 hod.

   

 Prosinec

 

 4.

 koncert - kytarové oddělení, sálek Doubravka, 18 hod.

 9.

 Advent s klavírem, Stříbro, 10.30 - 11.30 hod.

 15.

 Klavírní sobota - Konzervatoř Plzeň

 16.

 Vánoční koncert - PDS, Javořičky a hosté - DJKT, 16 a 19 hod. 

 20.

 PDS - Praha 

   

 Leden

 

 14.

 Tříkrálový koncert - kostel sv. Martina a Prokopa, 17,30 hod. 

 29.

 koncert - smyčcové odd., sálek Doubravka, 17,30 hod. 

   

 Únor

 

 8.

 koncert - smyčcové odd., sálek Doubravka, 17 hod. 

 
 9.

 Houslová sobota_Konzervatoř Plzeň 


 12.

 koncert - klavírní odd., Dům hudby, 18 hod.


 15.

 soutěž - školní kolo - Komorní hra smyčcesálek Doubravka, 17 hod.

   

 Březen

 

 4.

 Slavnostní koncert - DEPO 2015 (soubory..), 18 hod.

 9.

 soutěž - okresní kolo - Komorní hra - smyčcesálek Doubravka

 23.

 soutěž - okresní kolo - keyboardsálek Doubravka

 26.

 absolventský koncert, A. Vodová, Muzeum

   

 Duben

 

 4.

 žákovský koncert - sálek Lobzy, 18 hod. 

 6.

 soutěž - krajské kolo - Komorní hra - smyčcesálek Doubravka

 16.

 žákovský koncert, sálek Doubravka, 18 hod.

 24. - 26.

 houslová soutěžní přehlídka - Mládí a Bohuslav Martinů, Polička 

 25.

 Koncert houslových nadějí, Zpč. muzem, 18 hod. 

   

 Květen

 

 6.

 abolventský koncert, uč. O. Kinzlová, sálek Doubravka, 17- 18.30 hod. 

 9.

 absolventský koncert - KVK Centrum, 18 hod. 

 21.

 absolventský koncert - Dům hudby, 18 hod. 

 23.

 koncert - dechové odd., KVK Centrum, 18 hod. 

 29.

 Slavnostní koncert - Dům hudby (sólisté, kom.), 18 hod. 

 31.

 ZUŠ Open 

   

 Červen

 

 1.

 ZUŠ Open

 3. - 7.

 postupové zkoušky

   

Akce budou průběžně doplňovány