Pedagogický sbor

 

Vedení školy

Kotrč Jan Ing. Mgr.

ředitel

Janiš Ján

statutární zástupce ředitele

Učitelé

Bačík Milan

Junior orchestr

Bejčková Dagmar Ing. Mgr.

zobcová flétna, flétna

Benešová Marie Mgr.

zobcová flétna, klarinet, Junior orchestr

Blašková Věra

akordeon, keyboard

Bodnár Jan

klarinet, saxofon, zobcová flétna, Junior orchestr

Braun Jan

korepetice, keyboard, klavír

Braunová Adéla

klavír, sólový zpěv, korepetice

Brůjová Barbora Mgr.

pěvecký sbor, korepetice

Candra Jan

pozoun, baskřídlovka, tuba

Čížek Pavel

pozoun, baskřídlovka, tuba

Drábek Roman

flétna, zobcová flétna

Durasová Zuzana

klavír

Engelthalerová Hana Mgr.

klavír, korepetice

Hajžmanová Petra

zobcová flétna, hoboj, klavír

Hofmannová Lucie Mgr.

sólový zpěv, pěvecký sbor

Janiš Ján

flétna, zobcová flétna

Janišová Ivana

klavír, přípravná hudební výchova, hudební dílna, hudební nauka

Janovičová Petra

klavír, korepetice

Jíšová Alexandra

výtvarný obor

Jíšová Lenka

taneční obor

Kalčeva Darina Mgr.

housle

Klablenová Bronislava Mgr.

harfa

Klepalová Zuzana

housle, smyčcový soubor

Kopřiva Kamil

kytara, žánrová kytara

Kořánek Michal

klavír, korepetice

Kos Martin Mgr.

housle

Kotlár Patrik

akordeon, akordeonový soubor

Kotrč Jan Ing. Mgr.

akordeon

Koželuhová Bedřiška Mgr.

sborový zpěv

Koželuhová Tereza Mgr.

sólový zpěv

Krček Jan Mgr.

keyboard

Kreuzmannová Radislava

klavír

Křiváček Matouš Mgr.

fagot

Kudrna Ivan Ing.

kytara, žánrová kytara, elektrická a basová kytara

Kuntzmanová Alena

klavír, přípravná hudební výchova

Lejsková Veronika Mgr. et Bc.

hudební dílna, zobcová flétna

Lobovská Marie

akordeon, akordeonový soubor

Medunová Hana Bc.

keyboard

Michalec Ondřej Bc.

trubka, zobcová flétna

Nárovcová Radka Mgr.

kytara, kytarový soubor

Pelikánová Kamila Mgr.

sólový zpěv

Petruň Martin

klarinet, zobcová flétna

Pitrmanová Linda

zobcová flétna, hoboj

Ptáková Dominika

klarinet, zobcová flétna

Pytelková Daniela

klavír, korepetice

Rezek Jan

housle, folklórní a smyčcový soubor, hudební dílna

Rezková Zuzana

klavír, korepetice

Rousová Tereza

folklórní soubor

Rupert Marek

kytara, kytarový soubor

Slavík Štěpán BcA.

klavír, keyboard, korepetice

Slavíková Jana Mgr.

zobcová flétna, pěvecký sbor

Stolzová Markéta Mgr

hudební nauka, klavír

Sup Tomáš MgA.

sólový zpěv

Šlégr Jan

trubka, lesní roh, zobcová flétna, Junior orchestr

Špelinová Anna

zobcová flétna, flétna

Špelina Marek

zobcová flétna

Špelinová Helena

klavír

Štěchová Jana

housle, kytara, hudební nauka, přípravná hudební výchova

Tichotová Lucie MgA.

flétna, zobcová flétna

Tupá Alena

klavír

Urbanová Naďa

klavír

Urválek Pavel

violoncello

Velichová Markéta

zobcová flétna, hoboj

Vendová Helena

výtvarný obor

Vohnout Petr

bicí nástroje

Závodná Martina Mgr.

sólový zpěv

Správní zaměstanci

Václavíková Irena

hospodářka

Chocholatý Jan Ing.

údržbář, vrátný

Hadrbolcová Ivana

uklízečka

Klimperová Hana

uklízečka

Maněnová Pavla

uklízečka

Šáchová Věra

uklízečka

Čiháková Věra

vrátná

Smoláková Hana

vrátná