Pedagogický sbor

  Vedení školy

 

Kotrč Jan Ing. Mgr.

ředitel

Janišová Ivana

zástupce ředitele

Michalec Ondřej Bc.

zástupce ředitele

Učitelé

Bačík Milan

Junior orchestr

Baníková Michaela

korepetice

Benešová Marie Mgr.

zobcová flétna, klarinet, Junior orchestr, přípravná hudební výchova, hudební dílna

Blašková Věra

akordeon, keyboard

Bodnár Jan

klarinet, saxofon, zobcová flétna, Junior orchestr

Braun Jan

korepetice, keyboard

Braunová Adéla

klavír, sólový zpěv, korepetice

Brůjová Barbora Mgr.

korepetice, pěvecký sbor

Čížek Pavel Mgr.

pozoun, baskřídlovka, tuba

Drábek Roman

flétna, zobcová flétna

Durasová Zuzana

klavír

Engelthalerová Hana Mgr.

klavír, korepetice

Falkenauer Petr

klavír

Hajžmanová Petra

zobcová flétna, hoboj, klavír

Hofmannová Lucie Mgr.

sólový zpěv, pěvecký sbor

Irving Jan

kytara

Janiš Ján

flétna, zobcová flétna

Janišová Ivana

klavír, přípravná hudební výchova, hudební dílna

Janovičová Petra

klavír, korepetice

Jíšová Alexandra

výtvarný obor

Jíšová Lenka

taneční obor

Kalčeva Darina Mgr.

housle

Klablenová Bronislava Mgr.

harfa

Klepalová Zuzana

housle

Kohoutek Martin BcA.

trubka

Kořánek Michal

klavír, korepetice

Kos Martin Mgr.

housle

Kotrč Jan Ing. Mgr.

akordeon

Koželuhová Bedřiška Mgr.

sborový zpěv

Koželuhová Tereza Mgr.

sólový zpěv

Krček Jan Mgr.

keyboard

Kreuzmannová Radislava

klavír

Křiváček Matouš Mgr.

fagot

Kudrna Ivan Ing.

kytara, žánrová kytara, elektrická a basová kytara

Kuntzmanová Alena

klavír, přípravná hudební výchova

Ledvinová Zdeňka MgA.

korepetice

Lejsková Veronika Mgr. et Bc.

hudební dílna, zobcová flétna

Lobovská Marie

akordeon, akordeonový soubor, nyní  mateřská dovolená

Medunová Hana Bc.

keyboard, digitální piano

Michalec Ondřej Bc.

trubka

Nárovcová Radka Mgr.

kytara, kytarový soubor

Petruň Martin

klarinet, zobcová flétna

Pitrmanová Linda

zobcová flétna, hoboj

Ptáková Dominika

klarinet, zobcová flétna

Pytelková Daniela

klavír, korepetice

Rezek Jan

housle, folklórní, flétnový a smyčcový soubor, hudební dílna

Rezková Zuzana

klavír, korepetice

Rousová Tereza

folklórní soubor

Rupert Marek

kytara

Slavík Štěpán BcA.

klavír, keyboard, korepetice

Slavíková Jana Mgr.

zobcová flétna, pěvecký sbor

Stolzová Markéta Mgr.

hudební nauka, klavír

Sup Tomáš MgA.

sólový zpěv

Škarbanová Jana

přípravná hudební výchova

Šlégr Jan

trubka, lesní roh, zobcová flétna, Junior orchestr

Špelinová Anna BcA.

zobcová flétna, flétna

Špelina Marek

zobcová flétna

Štěchová Jana

housle, kytara, hudební nauka, přípravná hudební výchova

Tichota Kamil MgA.

saxofon, klarinet

Tichotová Lucie MgA.

flétna, zobcová flétna, nyní mateřská dovolená

Tupá Alena

klavír

Urbanová Naďa

klavír

Urválek Pavel

violoncello

Velichová Markéta

zobcová flétna, hoboj, nyní mateřská dovolená

Vendová Helena

výtvarný obor

Vohnout Petr

bicí nástroje

Závodná Martina Mgr.

sólový zpěv

Správní zaměstanci

Václavíková Irena

hospodářka

Hadrbolcová Ivana

uklízečka

Klimperová Hana

uklízečka

Maněnová Pavla

uklízečka

Šáchová Věra

uklízečka

Čiháková Věra

vrátná

Smoláková Hana

vrátná

 

 

 

 

 

 

 

 

800x600 Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman",serif;}