Soutěže

2016/2017


SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA VÝTVARNÉHO OBORU ZUŠ ČR – KRAJSKÉ KOLO

22. - 23. 5. 2017 - v krajském kole soutěžní přehlídky získali žáci ZUŠ B. Smetany Plzeň tato ocenění:

4 ceny ve zlatém pásmu: Řada výtvarných prací Cesta ke geometrické abstrakci (žáci A. Jíšové), záznamy z hudebně výtvarných akcí ILUMINACE 1 (2015) a ILUMINACE 2 (2016) – žáci celého výtvarného oboru, fotografie – Lucie Straková

10 cen ve stříbrném pásmu: Řada výtvarných prací Symetrie x asymetrie (žáci H. Vendové), soubor prací Motýlí křídla (žáci H. Vendové), Komiks První česká kniha (žáci A. Jíšové a H. Vendové), jednotlivé práce: Pavla Švandrlíková, Stella Ausbergerová, Daniela Holá, Nikol Šístková, Anděla Křikavová, Jolana Ottová, Sebastien Javorský

3 ceny v bronzovém pásmu:jednotlivé práce: František Lukeš, Hana Matoušková, Hana Matoušková


http://img20.rajce.idnes.cz/d2003/12/12730/12730196_b3ff0978d588d3849b7c4a526b421cf0/images/IMG_5515.jpg?ver=2SOUTĚŽ NOVOHRADSKÁ FLÉTNA

Ema Brejchová získala 2. místo a Gabriela Straková 3. místo ve 14. ročníku mezinárodní soutěže mladých interpretů v Nových Hradech. GRATULUJEME!

 

 


http://img20.rajce.idnes.cz/d2003/12/12730/12730196_b3ff0978d588d3849b7c4a526b421cf0/images/Broumovska_klavesa.jpg?ver=2Mezinárodní klavírní soutěž Broumovská klávesa 2017


Jan Dolejš z klavírní třídy A. Tupé získal v kategorii do 11 let 2. cenu a stal se tak nejlepším českým účastníkem v této kategorii. Gratulujeme!

 


http://img20.rajce.idnes.cz/d2003/12/12730/12730196_b3ff0978d588d3849b7c4a526b421cf0/images/Sikyrova_det.jpg?ver=2ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ ČR VE HŘE NA SMYČCOVÉ NÁSTROJE

Milan Marťák z třídy D. Kalčevy získal 1. místo (hra na housle, kategorie do 26 let),
Alžběta Sovová z třídy V. Stadtherra získala 2. místo (hra na kontrabas, kategorie do 18 let) a

Agáta Šikýřová (foto) ze třídy O. Hráchové si odváží 3. místo (hra na housle, kategorie do 9 let). Liberec, 12. - 13. 5. 2017


http://img20.rajce.idnes.cz/d2003/12/12730/12730196_b3ff0978d588d3849b7c4a526b421cf0/images/DSC_0347_Pepa_Leo_Paja_2_.jpg?ver=213/13983/13983743_19684bbf882b6b1f66a39dcee8c33c0e/images/DSC_0347_Pepa_Leo_Paja.jpg?ver=2

VÝTVARNÁ SOUTĚŽ NPMK J. A. KOMENSKÉHO "ZA ČASŮ ČESKÉ KRÁLOVNY MARIE TEREZIE"

CELOSTÁTNÍ KOLO - Cena ředitelky muzea - soubor linorytů Commedia dell´arte - kolektiv autorů, 1. cena - 1. kategorie - Anděla Křikavová - papírořez Coviello z cyklu Commedia dell´arte, 2. cena - 1. kategorie - Nikol Šístková - Kolombína z cyklu Commedia dell´arte, 3. cena - 3. kategorie - Olga Koldinská - papíroryt Rokoková dáma, všechny práce zde:


http://img20.rajce.idnes.cz/d2003/12/12730/12730196_b3ff0978d588d3849b7c4a526b421cf0/images/StrelkovaMartaKrajky_Evropa_2017_Stranka_13_2_.jpg?ver=2

EVROPA VE ŠKOLE 25. ROČNÍK VÝTVARNÉ SOUTĚŽE - KRAJSKÉ KOLO

Hana Matoušková - cena - 1. kategorie, Marta Strelková, Jan Halla a soubor linorytů Tradice krajky - cena - 2. kategorie, soubor linorytů Krajka a Pavla Švandrlíková - cena - 3. kategorie, všechny práce zde:


http://img20.rajce.idnes.cz/d2003/12/12730/12730196_b3ff0978d588d3849b7c4a526b421cf0/images/Hoousliste_Novy_Jicin2017.jpg?ver=2SOUTĚŽ O CENU VÁCLAVA KRŮČKA

Na celostátní soutěži O cenu Václava Krůčka v Novém Jičíně získali houslisté ze třídy Olgy Hráchové tři 2.místa a jedno 3.místo ( M. Hrušková, M.a J. Handšuchovi a A. Kondr)

 


PŘEHLÍDKA ŠKOLNÍCH DĚTSKÝCH PĚVECKÝCH SBORŮ - ROKYCANY

Na Regionální přehlídce školních dětských pěveckých sborů 2007 4. 4. 2017 v Rokycanech získal pěvecký sbor ZUŠ B. Smetany NOTIČKY Diplom za umístění ve zlatém pásmu. Gratulujeme! Diplom zde:


KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ ČR VE HŘE NA SMYČCOVÉ NÁSTROJE

1. 4. 2017, ZUŠ B. Smetany, Plzeň-Doubravka

postupy do ústředního kola: Agáta Šikýřová ze třídy O. Hráchové, Milan Marťák ze třídy D. Kalčevy, návrh na postup: Alžběta Sovová ze třrídy V. Stadtherra

Naši žáci získali ještě čtyři 1. místa, pět 2. míst a jedno 3. místo, gratulujeme!

celá výsledková listina zde:


SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA PRO DECHOVÉ ORCHESTRY

V krajském kole soutěže žáků ZUŠ ČR 26. 3. 2017 v Plzni získal JUNIOR ORCHESTR ZUŠ B. Smetany Plzeň diplom za zlaté pásmo a titul ABSOLUTNÍHO VÍTĚZE! Gratulujeme!


http://img20.rajce.idnes.cz/d2003/12/12730/12730196_b3ff0978d588d3849b7c4a526b421cf0/images/Martinka_V_Hudecek_StepanSlavik.jpg?ver=2V. ROČNÍK MEZINÁRODNÍ HOUSLOVÉ SOUTĚŽE PhDr. JOSEFA MICKY

24. - 26. 3. 2017

V mezinárodní soutěži pod záštitou Václava Hudečka získala 2. cenu v I. kategorii Martinka Eva Milovníková ze ZUŠ B. Smetany Plzeň ze třídy Olgy Hráchové. Gratulujeme! Na snímku ze soutěže je Martinka s panem Václavem Hudečkem a panem Štěpánem Slavíkem.

 


KRAJSKÁ POSTUPOVÁ PŘEHLÍDKA DĚTSKÝCH SKUPIN SCÉNICKÉHO TANCE, KLATOVY 21. 3. 2017

NOMINACE NA CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKU DO KUTNÉ HORY (19. - 21. 5. 2017) - choreografie - „Zeptej se mě, jak mi je?“ (7. roč. a 1. roč. 2. stupně) a ocenění za „námět, propojení skupiny a sílu sdělení“

další ocenění: choreografie - „Tóny klarinetů a jejich proměny“ (5. a 6. ročník) - ocenění za „citlivý taneční projev a propojení hudby s pohybem, choreografie - „Jablůnečka“ (2. a 3. ročník) - ocenění za „ citlivý taneční a hlasový projev“


PLZEŇSKÝ AKORDEON 2017

18. 3. 2017, sálek ZUŠ B. Smetany, Plzeň-Doubravka, Zábělská

1. místo - kategorie II. - Daniela Holá

3. místo - kategorie III. - Alex Dorian Novák

1. místo - kategorie KI - Akordeonové duo - Daniela Holá, Alex Dorian Novák

2. místo - kategorie KII - Duo akordeon a klarinet - Jeroným Široký, Jindřich Sklenář


http://img20.rajce.idnes.cz/d2003/12/12730/12730196_b3ff0978d588d3849b7c4a526b421cf0/images/Kraj_kolo_KLAVIR_2017_web.jpg?ver=2KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ ČR VE HŘE NA KLAVÍR

17. - 18. 3. 2017, Dům hudby, Plzeň, Husova 30

Naši klavíristé mají krajské kolo za sebou. Jak dopadli? Získali pět 3. míst, devět 2. míst a šest 1. míst.  Do ústředního kola postupují Amélie Kuhnová, Jan Dolejš (oba ze třídy A. Tupé) a Matouš Kos (ze třídy Z. Durasové), 1. náhradníkem na postup je Kristina Vaňková (ze třídy P. Janovičové). Moc gratulujeme!

kompletní výsledková listina zde: https://www.izus.cz/souteze/vysledkova_listina/?id_kola=58


http://img20.rajce.idnes.cz/d2003/12/12730/12730196_b3ff0978d588d3849b7c4a526b421cf0/images/International-Accordion-Competition-Klingenthal.jpg?ver=2

KLEINE TAGE DER HARMONIKA

úspěšní žáci ZUŠ B. Smetany - 45. ročník mezinárodní soutěže ve hře na akordeon v Klingenthalu 4. - 5. 3. 2017:

Daniela Holá - kategorie 1a do 10 let - 2. cena a Cena pro nejmladšího účastníka soutěže,

Alex Dorian Novák - kategorie 1b do 12 let - 8. místo

Jeroným Śiroký (akordeon) a J. Sklenář (klarinet) - kategorie K1 - 2. cena


http://img20.rajce.idnes.cz/d2003/12/12730/12730196_b3ff0978d588d3849b7c4a526b421cf0/images/orfeus2016.jpg?ver=2PLZEŇSKÝ ORFEUS JUNIOR

Laureáty ceny Nadace 700 let města Plzně Plzeňský Orfeus junior za rok 2016 byli jmenováni 3 žáci ZUŠ B. Smetany Plzeň:

Jan Dolejš (klavír), Jana Škarbanová (klavír), oba ze třídy Aleny Tupé a Daniela Holá (akordeon) ze třídy věry Blaškové.

Ceny byly předány na plese 10. 2. 2017 v Měšťanské besedě, všichni laureáti vystoupí s Plzeňskou filharmonií na koncertě v Novém divadle 18. 5. 2017, více informací zde:


 

2015/2016


CENY V ÚSTŘEDNÍM KOLE SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ ČR V HUDEBNÍM OBORU

Hra na elektronické klávesové nástroje, Františkovy Lázně 28. 4. - 1. 5. 2016

1. místo: Z. Morková, uč. H. Medunová

1. místo. J. Skořepa, uč. H. Medunová

2. místo: D. Říha, uč. H. Medunová

2. místo: T. Morková, uč. H. Medunová

3. místo: Š. Dolejš, uč. H. Medunová

Komorní hra s převahou dechových nástrojů, Orlová 6. - 8. 5. 2016

1. místo: Klarinetové trio (J. Sklenář, M. Petruň, V. Šlechta) uč. M. Petruň

1. místo. Smíšené trio (E. Svobodová, K. Kosová, K. Cao) uč. M. Bieglerová, M. Mikešová

1. místo: Smíšené kvarteto (T. Šanderová, J. Janiš, D. Lerchová, M. Kos) uč. M. Bieglerová, M. Mikešová

1. místo: Smíšené trio (A. Váňová, M. A. Hušková, A. Pecháčková) uč. M. Bieglerová, M. Mikešová

2. místo: Kvarteto zobcových fléten (V. Šlechta, M. Petruň, M. Petruň, J. Sklenář) uč. M. Petruň

3. místo: Klarinetové trio (P. Kielberger, T. Sofron, M. Peštová) uč. M. Petruň

Hra na akordeon, Plzeň 6. - 8. 5. 2016

1. místo: D. Holá, uč. V. Blašková

2. místo: A. D. Novák, uč. V. Blašková

Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů, Jindřichův Hradec 13. - 15. 5. 2016

1. místo: Trio: M. Marťák, T. Marťák, Z. Špinková

1. místo: Komorní soubor barokní a předklasické hudby: A. Alwail - housle, A. Váňová - zobcové flétny, J. Engelthaler - cembalo

1. místo: Kvarteto: K. Šálková, K. Soumarová. K. Keplová, T. Šanderová
(společný soubor ZUŠ Chrást, ZUŠ Sokolovská, ZUŠ B. Smetany, ZUŠ Chválenická)

3. místo: Komorní soubor barokní a předklasické hudby: L. Langová - housle, H. Špalková - housle, J. Linda - cembalo

žáci jsou ze tříd Z. Klepalové, D. Kalčevy. M. Mikešové, J. Rezka


http://img20.rajce.idnes.cz/d2003/12/12730/12730196_b3ff0978d588d3849b7c4a526b421cf0/images/Spelinova_cena2.jpg?ver=0Prize Mieke Van Weddingen

Barbora Špelinová ze třídy Michaely Bieglerové se zúčastnila soutěže mladých zobcových flétnistů "Prize Mieke Van Weddingen" v Leuvenu (Belgie). Ve velice silné konkurenci studentů uměleckých škol z Rakouska, Izraele, Německa, Švýcarska, Holandska a Belgie získala Barbora  2. místo ve třetí kategorii.

 


http://img20.rajce.idnes.cz/d2003/12/12730/12730196_b3ff0978d588d3849b7c4a526b421cf0/images/Skarban_jana2.jpg?ver=2Mezinárodní Novákova klavírní soutěž 2016, Kamenice nad Lipou

Jana Škarbanová ze třídy Aleny Tupé obsadila jako nejlepší účastnice z České republiky 2. místo.

 


CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKA DĚTSKÝCH SKUPIN SCÉNICKÉHO TANCE

20. - 22. 5. 2016, Kutná Hora

na přehlídku postoupili z krajského kola s tancem "Hoř, ohýnku, hoř, tajné přání tvoř" žáci 2. ročníku ZUŠ B. Smetany


PĚVECKÝ SBOR NOTIČKY ZÍSKAL OCENĚNÍ NA FESTIVALU HRAJEME S ORFFEM

23. 4. 2016, Louny, 10. ročník celostátního festivalu Hrajeme s Orffem - ceny: diplom za originální a vtipnou dramaturgii, celkově vyzrálý vokální projev a zprostředkování radosti z hudby, diplom - Laureát festivalu , zvláštní ocenění za interpretační schopnosti trumpetisty Jakuba Sobotky a zvláštní ocenění za stepařské yvstoupení Johanky Kučerové.


EVROPA VE ŠKOLE 2015/2016

V ústředním kole 25. ročníku výtvarné soutěže Evropa ve škole získali 3 ceny a 1 čestné uznání:

cena - Světlana Moravcová, cena - Dagmar Chalušová, cena - kolektiv autorů za soubor grafik (A. Denková, L. Horáková, J. Jedličková, J. Šteiniger, P. Švandrlík, P. Švandrlíková, Š. Vondráčková), čestné uznání - Anna Jůzková, slavnostní předání cen 30. 5. 2016 při zahájení výstavy v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR.
všechny práce včetně oceněných ze ZUŠ B. Smetany zde:


http://img20.rajce.idnes.cz/d2003/12/12730/12730196_b3ff0978d588d3849b7c4a526b421cf0/images/Plzenecke_houslicky2.jpg?ver=2PLZENECKÉ HOUSLIČKY

24. ročník soutěže nejmenších houslistů, 21. 5. 2016, Starý Plzenec, Houslisté ze třídy Olgy Hráchové získali v konkurenci dětí z celé republiky v soutěži  Plzenecké housličky tato krásná ocenění : Martinka Milovníková 2.místo, Agátka Šikýřová 2.místo, Matýsek Handšuch 2.místo, Madlenka Hrušková  2.místo a Bětuška Desortová 3.místo.


http://img20.rajce.idnes.cz/d2003/12/12730/12730196_b3ff0978d588d3849b7c4a526b421cf0/images/DSC_1301_2_.jpg?ver=2CESTA 2016 - 13. ROČNÍK PŘEHLÍDKY VÝTVARNÝCH OBORŮ ZUŠ PLZEŇSKÉHO KRAJE, KLENOVÁ

cena z přehlídky pro kolektiv autorů ZUŠ B. Smetany za linorytový komiks První česká kniha, slavnostní předání cen - Galerie Klatovy/Klenová, sýpka Klenová, 11. 6. 2016, 14 hodin

 


KAREL IV. OČIMA DĚTÍ

mezinárodní soutěž Národního pedagogického muzea a knihovny J. A. Komenského, Praha, slavnostní předání cen 16. 6. 2016 – ministryně školství, mládeže a tělovýchovy ČR Mgr. Kateřina Valachová, PhD.

1. místo – II. kategorie: Dagmar Chalušová

2. místo – III. kategorie: Zuzana Suchá

čestné uznání III. kategorie: Miroslava Martincová

čestné uznání IV. kategorie: Marie Trnková


http://img20.rajce.idnes.cz/d2003/12/12730/12730196_b3ff0978d588d3849b7c4a526b421cf0/images/Praguejuniornote2016.jpg?ver=2

PRAGUE JUNIOR NOTE 2016

V XXV. ročníku klavírní soutěže získal Jan Dolejš ze třídy p. učitelky Aleny Tupé 1. místo v II. kategorii.

 

 

 


 

 

2012 - 2013


 

J. Dolejš (klavír)

1. cena v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

J. Škarbanová (klavír)

2. cena v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

J. Dolejš (keyboard)

1. cena v celostátní soutěži MŠMT, Brno

J. Skořepa (keyboard)

1. cena v celostátní soutěži MŠMT, Brno

V. Jančová (keyboard)

2. cena v celostátní soutěži MŠMT, Brno

D. Říha (keyboard)

2. cena v celostátní soutěži MŠMT, Brno

H. Jurečka (akordeon)

1. cena v celostátní soutěži MŠMT, Pardubice

J. Edelová, B. Kozáková (duo akordeon)

2. cena v Mezinárodní akordeonové soutěži Klingenthal, SRN

A. Špelinová (z. flétna)

2. cena v soutěži Teplické flautohry, Teplice

K. Kohout (housle)

3. cena v Houslové soutěži PhDr. J. Micky, Praha

3. cena v Kocianově houslové soutěži, Ústí nad Orlicí

M. Hušková (housle)

zlaté pásmo v soutěžní přehlídce Mládí a Bohuslav Martinů, Polička

2. cena v soutěži Plzenecké housličky, Starý Plzenec

A. Denková (housle)

zlaté pásmo v soutěžní přehlídce Mládí a Bohuslav Martinů, Polička

M. Marťák (housle)

zlaté pásmo v soutěžní přehlídce Mládí a Bohuslav Martinů, Polička

M. Handšuch (housle)

stříbrné pásmo a cena pro nejmladšího účastníkav soutěžní přehlídce Mládí a Bohuslav Martinů, Polička

3. cena v soutěži Plzenecké housličky, Starý Plzenec

A. Babková (housle)

stříbrné pásmo v soutěžní přehlídce Mládí a Bohuslav Martinů, Polička

2. cena v soutěži Plzenecké housličky, Starý Plzenec

J. Handšuch (housle)

bronzové pásmo v soutěžní přehlídce Mládí a Bohuslav Martinů, Polička

V.Vespalcová (housle)

bronzové pásmo v soutěžní přehlídce Mládí a Bohuslav Martinů, Polička

A.Vodová (housle)

bronzové pásmo v soutěžní přehlídce Mládí a Bohuslav Martinů, Polička

T. Šanderová, V. Šanderová, A. Špelinová, B. Špelinová (kvarteto z. fléten)

1. cena v celostátní a absolutní vítěz soutěži MŠMT, Liberec

1. cena v soutěži K. Ditters a hudební klasicismus, Vidnava

1. cena v soutěži Teplické flautohry, Teplice

K. Váňová, M. Rezek, J. Smola, Š. Váňa, A. Pecháčková (smíšené kvinteto)

1. cena v soutěži K. Ditters a hudební klasicismus, Vidnava

K. Váňová, M. Rezek, J. Smola, A. Pecháčková (smíšené kvarteto)

1. cena v celostátní soutěži MŠMT, Liberec

D. Lerchová, T. Šandetová, J. Janiš, M. Kořánek (smíšené kvarteto)

1. cena v soutěži Teplické flautohry, Teplice

M. a M. Petruňovi, L,Široká, J.Sklenář (kvarteto z. fléten)

2. cena v celostátní soutěži MŠMT, Liberec

M. Bělohoubek, O. Denk, E. Tanzerová, M. Mondek (klarinetové kvarteto)

1. cena v celostátní soutěži MŠMT, Liberec

K. Kohout, J. Kinzl, M. Hušková, L. Handšuch, J. Schaffer (soubor klasického obsazení s klavírem ZUŠ B. Smetany + ZUŠ T. Brzkové)

2. cena v celostátní soutěži MŠMT

A. Váňová, K. Keplová, M. Vejvodová, B. Martincová (soubor barokní a předklasické hudby ZUŠ B. Smetany + ZUŠ Sokolovská)

2. cena v celostátní soutěži MŠMT

T. Marťák, M. Marťák, Š.Váňa, Z. Špinková (soubor barokní a předklasické hudby ZUŠ B. Smetany + ZUŠ Sokolovská)

3. cena v celostátní soutěži MŠMT

E. Jankovcová ,V. Frank, M. Kihoulou, J. Smola (soubor klasického obsazení bez klavíru ZUŠ B. Smetany + ZUŠ T. Brzkové + ZUŠ Chválenická)

3. cena v celostátní soutěži MŠMT

O. Tomáš (kytara)

1. cena v soutěži PRAGuitarra Clássica, Praha

A. Kozáková (kytara)

2. cena v soutěži PRAGuitarra Clássica, Praha

M. Hucl (zpěv)

čestné uznání v Pěvecké soutěži Olomouc 2012, Olomouc

2011 - 2012


 

S. Kuhn (klavír)

1. cena v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

2. cena + cena nadace OSA za nejlepší provedení soudobé skladby v soutěži Junior Praque Note 2011, Praha

K. Šálková (klavír)

1. cena v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

čestné uznání I. stupně v soutěži Junior Praque Note 2011, Praha

J. Škarbanová (klavír)

1. cena v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

J. Široký (akordeon)

1. cena v Mezinárodní akordeonové soutěži Klingenthal, SRN

3. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

3. cena v Mezinárodní akordeonové soutěži, Ostrava

J. Jurečka (akordeon)

1. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

B. Beňová (akordeon)

2. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

S. Jakoubková (akordeon)

3. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

B. Kozáková (akordeon)

3. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

M. Holubová (akordeon)

3. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

J. Edelová (akordeon)

čestné uznání v Mezinárodní akordeonové soutěži, Ostrava

V. Edelová, J. Jurečka (duo akordeon)

1. cena v Mezinárodní akordeonové soutěži Klingenthal, SRN

1. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

J. Edelová, B. Kozáková (duo akordeon)

2. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

3. cena v Mezinárodní akordeonové soutěži Klingenthal, SRN

J. Korelus, Michal Ronovský (duo akordeon)

3. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

A. Šanderová (z. flétna)

1. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

A. Špelinová (z. flétna)

1. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

B. Špelinová (z. flétna)

1. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

K. Váňová (z. flétna)

1. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

J. Kučera (klarinet)

1. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

M. Bělohoubek (klarinet)

3. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

D. Ptáková (klarinet)

3. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

Z. Sobotová.(hoboj)

3. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

V. Frühaufová (lesní roh)

2. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

K. Pojerová (trubka)

2. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

T. Pulcová (saxofon)

1. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

K. Kohout (housle)

1. cena v Mezinárodní houslové soutěži J. Muziky, Nová Paka

zlaté pásmo + zvláštní cena za interpretaci na Celorepublikové soutěžní přehlídce, Polička

3. cena v Kocianově houslové soutěži, Ústí nad Orlicí

A. Denková (housle)

zlaté pásmo na Celorepublikové soutěžní přehlídce, Polička

A. Alwail (housle)

1. cena v soutěži Plzenecké housličky, Starý Plzenec

A. Babková (housle)

stříbrné pásmo na Celorepublikové soutěžní přehlídce, Polička

L. Handšuch (housle)

stříbrné pásmo na Celorepublikové soutěžní přehlídce, Polička

A. Denková (housle)

3. cena v soutěži Plzenecké housličky, Starý Plzenec

J. Handšuch (housle)

3. cena v soutěži Plzenecké housličky, Starý Plzenec

E. Hubaczová (housle)

čestné uznání v soutěži Plzenecké housličky, Starý Plzenec

V. Vespalcová (housle)

čestné uznání v soutěži Plzenecké housličky, Starý Plzenec

K. Váňová, M. Rezek, J. Smola, M. Augustinová (smíšené kvarteto)

1. cena v soutěži K. Ditters a hudební klasicismus, Vidnava

T. Šanderová, V. Šanderová, A. Špelinová, B. Špelinová (kvarteto z. fléten)

2. cena v soutěži K. Ditters a hudební klasicismus, Vidnava

O. Tomáš (kytara)

2. cena v Mezinárodní kytarové soutěži, Zruč nad Sázavou

M. Hucl (zpěv)

diplom za účast v Pěvecké soutěži Olomouc 2011, Olomouc

Fratello banda

1. cena v celostátní soutěži MŠMT, Kyjov

folklórní soubor Malý Plzeňáček

2. cena v celostátní soutěži MŠMT, Kyjov

2010 - 2011


 

M. Augustinová (klavír)

1. cena v celostátní soutěži MŠMT, Praha

J. Jára (klavír)

3..cena v celostátní soutěži MŠMT, Praha

M. Jech (klavír)

1. cena v soutěži Junior Praque Note 2011, Praha

3. cena v celostátní soutěži MŠMT, Praha

M. Kořánek (klavír)

3. cena v soutěži Junior Praque Note 2011, Praha

D. Říha (keyboard)

zlaté pásmo v soutěži Jirkovské klávesy, Jirkov

L. Stuchlová (keyboard)

stříbrné pásmo v soutěži Jirkovské klávesy, Jirkov

J. Skořepa (keyboard)

stříbrné pásmo v soutěži Jirkovské klávesy, Jirkov

J. Jurečka (akordeon)

2. cena v celostátní soutěži MŠMT, Havířov

B. Kozáková (akordeon)

2. cena v celostátní soutěži MŠMT, Havířov

J. Korelus, M. Ronovský (duo akordeon)

1. cena v celostátní soutěži MŠMT, Havířov

2. cena v Mezinárodní akordeonové soutěži Klingenthal, SRN

V. Edelová, J. Jurečka (duo akordeon)

1. cena v celostátní soutěži MŠMT, Havířov

3. cena v Mezinárodní akordeonové soutěži Klingenthal, SRN

G. Kalčeva (housle)

1. cena v soutěži Plzenecké housličky, Starý Plzenec

2. cena v Mezinárodní houslové soutěži Concours international, Brusel

3. cena v celostátní soutěži MŠMT, Liberec

K. Kohout (housle)

1. cena v soutěži Plzenecké housličky, Starý Plzenec

3. cena v celostátní soutěži MŠMT, Liberec

A. Babková (housle)

3. cena v Mezinárodní houslové soutěži J. Muziky, Nová Paka

J. Handšuch (housle)

3. cena v soutěži Plzenecké housličky, Starý Plzenec

čestné uznání v Mezinárodní houslové soutěži J. Muziky, Nová Paka

M. Hušková (housle)

2. cena v soutěži Plzenecké housličky, Starý Plzenec

L. Kos (housle)

3. cena v soutěži Plzenecké housličky, Starý Plzenec

A. Vodová (housle)

3. cena v soutěži Plzenecké housličky, Starý Plzenec

K. Ptáčková (flétna)

1. cena v soutěži Lochotínské štěbetání, Plzeň

3. cena v soutěži Novohradská flétna, Nové Hrady

J. Urbánková (flétna)

1. cena v soutěži Lochotínské štěbetání, Plzeň

čestné uznání v soutěži Novohradská flétna, Nové Hrady

M. Srpová (flétna)

2. cena v soutěži Lochotínské štěbetání, Plzeň

T. Šanderová, V. Šanderová, A. Špelinová, B. Špelinová (kvarteto z. fléten)

1. cena v soutěži K. Ditters a hudební klasicismus, Vidnava

K. Váňová, M. Rezek, J. Smola, M. Augustinová (smíšené kvarteto)

1. cena v soutěži K. Ditters a hudební klasicismus, Vidnava

Z. Katera (zpěv)

2. cena v soutěži Karlovarský skřivánek, Karlovy Vary

2009 - 2010


 

M. Augustinová (klavír)

1. cena v Mezinárodní klavírní Smetanovské soutěži, Plzeň

1. cena v soutěži Junior Praque Note 2010, Praha

S. Kuhn (klavír)

1. cena v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

3. cena v soutěži Junior Praque Note 2010, Praha

M. Jech (klavír)

2. cena v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

3. cena v soutěži Junior Praque Note 2010, Praha

M. Kořánek (klavír)

3. cena v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

T. Skalická (klavír)

čestné uznání I. stupně v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

T. Tomanová (klavír)

čestné uznání v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

B. Beňová (akordeon)

1. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

V. Edelová (akordeon)

1. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

J. Jurečka (akordeon)

1. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

J. Široký (akordeon)

1. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

V. Čížek (akordeon)

2. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

D. Jurečka (akordeon)

2. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

H. Jurečka (akordeon)

3. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

J. Edelová (akordeon)

3. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

M. Holubová (akordeon)

3. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

J. Korelus (akordeon)

3. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

O. Steiner (akordeon)

3. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

J. Korelus, M. Ronovský (duo akordeon)

1. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

2. cena v Mezinárodní akordeonové soutěži Klingenthal, SRN

B. Kozáková, J. Edelová (duo akordeon)

2. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

3. cena v Mezinárodní akordeonové soutěži Klingenthal, SRN

G. Kalčeva (housle)

3. cena v Mezinárodní houslové soutěži Concours international, Brusel

K. Kohout (housle)

2. cena v Mezinárodní houslové soutěži J. Muziky, Nová Paka

čestné uznání I. stupně v Kocianově houslové soutěži, Ústí nad Orlicí

J. Handšuch (housle)

2. cena v soutěži Plzenecké housličky, Starý Plzenec

M. Hušková (housle)

2. cena v soutěži Plzenecké housličky, Starý Plzenec

A. Babková (housle)

2. cena v soutěži Plzenecké housličky, Starý Plzenec

L. Handšuch (housle)

3. cena v soutěži Plzenecké housličky, Starý Plzenec

L. Kos (housle)

3. cena v soutěži Plzenecké housličky, Starý Plzenec

G. Kalčeva, K. Kohout, M. Kos (trio)

2. cena v celostátní soutěži MŠMT, Jindřichův Hradec

J. Kinzl, M. Hušková, J. Schaffer (trio ZUŠ B. Smetany + ZUŠ T. Brzkové)

3. cena v celostátní soutěži MŠMT, Jindřichův Hradec

T. Šanderová, V. Šanderová, A. Špelinová, B. Špelinová (kvarteto z. fléten)

1. cena v soutěži K. Ditters a hudební klasicismus, Vidnava

1. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

K. Váňová, M. Rezek, J. Smola, M. Augustinová (smíšené kvarteto)

1. cena v soutěži K. Ditters a hudební klasicismus, Vidnava

1. cena + absolutní vítěz v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

D. Lerchová, J. Janiš, M. Kořánek (smíšené trio)

1. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

A.Váňová, T. Pitrmanová,M. Jech, B. Špelinová (smíšené kvarteto)

1. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

M. Bělohoubek, J. Voda, E. Tanzerová, M. Mondek (klarinetové kvarteto)

1. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

J. Oulík, V. Cibulka, L.Breburdová, J. Rezek (saxofonové kvarteto)

2. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

Junior orchestr

1. cena v celostátní soutěži MŠMT, Letovice

2008 - 2009


 

M. Jech (klavír)

1. cena v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

2. cena v soutěži Konzervatoř Plzeň

3. cena v soutěži Junior Praque Note 2009, Praha

M. Augustinová (klavír)

1. cena + absolutní vítěz v Soutěži Konzervatoře Plzeň

2. cena v soutěži Junior Praque Note 2009, Praha

T. Járová (klavír)

2. cena v soutěži Konzervatoř Plzeň

3. cena v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

E. Kalčeva (klavír)

1. cena v soutěži Konzervatoř Plzeň

A. Traxmandlová (klavír)

2. cena v soutěži Konzervatoř Plzeň

M. Kořánek (klavír)

čestné uznání v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

T. Tomanová (klavír)

čestné uznání v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

D. Jurečka (akordeon)

1. cena v soutěži Konzervatoř Plzeň

2. cena v Mezinárodní akordeonové soutěži Klingenthal, SRN

J. Edelová (akordeon)

2. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

3. cena v Mezinárodní akordeonové soutěži Klingenthal, SRN

3. cena v soutěži Konzervatoř Plzeň

J. Široký (akordeon)

1. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

B. Kozáková (akordeon)

1. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

M. Ronovský (akordeon)

1. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

V. Edelová (akordeon)

2. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

J. Korelus (akordeon)

2. cena v soutěži Konzervatoř Plzeň

J. Korelus, M. Ronovský (duo akordeon)

2. cena v Mezinárodní akordeonové soutěži Klingenthal, SRN

2. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

J. Edelová, E. Šírková (duo akordeon)

2. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

K. Kohout (housle)

3. cena v soutěži Archetti in Moravia, Kroměříž

J. Frühauf (housle)

3. cena v soutěži Plzenecké housličky, Starý Plzenec

B. Špelinová (z. flétna)

1. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

M. Bělohoubek (z. flétna)

2. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

K. Váňová (z. flétna)

3. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

J. Voda (z. flétna)

3. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

J. Valenta (klarinet)

1. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

D. Ptáková (klarinet)

3. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

Z. Sobotová (hoboj)

2. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

M. Šolc (trubka)

3. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

K. Martínková (zpěv)

3. cena v celostátní soutěži MŠMT, Turnov

L. Feiferlíková, M. Hnátová, K. Šampalíková, R. Bischofová (kvarteto zpěv)

2. cena v celostátní soutěži MŠMT, Turnov

K. Martínková, E. Valentová, J. Valentová (trio zpěv)

3. cena v celostátní soutěži MŠMT, Turnov

J. Valentová, E. Valentová (duo zpěv)

čestné uznání v celostátní soutěži MŠMT, Turnov

L. Stuchlová (kytara)

zlaté pásmo v soutěži Lochotínská kytara, Plzeň

2. cena v soutěži Konzervatoř Plzeň

V. Hatina (kytara)

čestné uznání v soutěži Konzervatoř Plzeň

K. Valeš (kytara)

čestné uznání v soutěži Konzervatoř Plzeň

J. Pospíšil (kytara)

čestné uznání v soutěži Konzervatoř Plzeň

A. Komzáková (kytara)

zlaté pásmo v soutěži Lochotínská kytara, Plzeň

K. Kulichová (kytara)

zlaté pásmo v soutěži Lochotínská kytara, Plzeň

J. Truneček (kytara)

stříbrné pásmo v soutěži Lochotínská kytara, Plzeň

R. Rokytová (kytara)

bronzové pásmo v soutěži Lochotínská kytara, Plzeň

folklórní soubor Plzeňáček

3. cena v celostátní soutěži MŠMT, Kyjov

2007 - 2008


 

M. Augustinová (klavír)

1. cena v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

3. cena v celostátní soutěži MŠMT, Praha

3. cena v soutěži Junior Praque Note 2008, Praha

čestné uznání v soutěži Amadeus, Brno

K. Karel (klavír)

2. cena v celostátní soutěži MŠMT, Praha

3. cena v soutěži Junior Praque Note 2008, Praha

M. Kos (klavír)

2. cena v celostátní soutěži MŠMT, Praha

J. Jára (klavír)

2. cena v soutěži Junior Praque Note 2008, Praha

3. cena v celostátní soutěži MŠMT, Praha

T .Járová(klavír)

2. cena v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

2. cena v soutěži Junior Praque Note 2008, Praha

čestné uznání v celostátní soutěži MŠMT, Praha

E. Kalčeva (klavír)

čestné uznání v celostátní soutěži MŠMT, Praha

T. Živná (klavír)

čestné uznání v celostátní soutěži MŠMT, Praha

S. Kuhn (klavír)

2. cena v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

čestné uznání v soutěži Junior Praque Note 2008, Praha

A. Traxmandlová (klavír)

2. cena v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

3. cena v soutěži Junior Praque Note 2008, Praha

M. Kos(klavír)

3. cena v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

M. Kořánek (klavír)

3. cena v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

K. Bornová (klavír)

čestné uznání v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

E. Kovaříková (klavír)

čestné uznání v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

A. Šupinová (klavír)

čestné uznání v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

M. Jech (klavír)

3. cena v soutěži Junior Praque Note 2008, Praha

J. Korelus, M. Ronovský (duo akordeon)

1. cena v celostátní soutěži MŠMT, Teplice

A. Střecha (akordeon)

čestné uznání v celostátní soutěži MŠMT, Teplice

Fénix (akordeonový soubor)

hodnocení velmi dobrý na Evropském festivaul akordeonových souborů, Praha

M. Sedláčková (housle)

1. cena v celostátní soutěži MŠMT, Liberec

G. Kalčeva (housle)

3. cena v soutěži Junior Praque Note 2008, Praha

3. cena v celostátní soutěži MŠMT, Liberec

M. Hušková (housle)

1. cena v soutěži Plzenecké housličky, Starý Plzenec

K. Kohout (housle)

1. cena v soutěži Plzenecké housličky, Starý Plzenec

J. Frühauf (housle)

2. cena v soutěži Plzenecké housličky, Starý Plzenec

čestné uznání v celostátní soutěži MŠMT, Liberec

A. Vodová (housle)

3. cena v soutěži Plzenecké housličky, Starý Plzenec

K. Ptáčková (flétna)

1. cena v soutěži Lochotínské štěbetání, Plzeň

K. Váňová (flétna)

1. cena v soutěži Lochotínské štěbetání, Plzeň

J. Vacková (flétna)

2. cena v soutěži Lochotínské štěbetání, Plzeň

D. Černý (flétna)

3. cena v soutěži Lochotínské štěbetání, Plzeň

A. Kohoutová (flétna)

čestné uznání v soutěži Lochotínské štěbetání, Plzeň

M. Rezek, K. Váňová, T. Živná (smíšené trio)

1. cena v soutěži K. Ditters a hudební klasicismus, Vidnava

L. Stuchlová (kytara)

2. cena v celostátní soutěži MŠMT, Nové Strašecí

2006 - 2007


 

E. Kalčeva (klavír)

1. cena v soutěži Konzervatoř Plzeň

3. cena v soutěži Junior Praque Note 2007, Praha

M. Jech (klavír)

1. cena v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

3. cena v soutěži Junior Praque Note 2007, Praha

K. Karel (klavír)

1. cena v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

2. cena v soutěži Konzervatoř Plzeň

3. cena v soutěži Junior Praque Note 2007, Praha

M. Augustinová (klavír)

2. cena v soutěži Konzervatoř Plzeň

3. cena v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

čestné uznání I. stupně v soutěži Junior Praque Note 2007, Praha

diplom za účast v mezinárodní mozartovské soutěži Amadeus, Brno

M. Kořánek (klavír)

1. cena v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

čestné uznání I. stupně v soutěži Junior Praque Note 2007, Praha

M. Pavlík (klavír)

1. cena v soutěži Konzervatoř Plzeň

K. Bornová (klavír)

2. cena v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

A. Šupinová (klavír)

2. cena v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

M. Franková (klavír)

3. cena v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

M. Kos (klavír)

čestné uznání I. stupně v soutěži Karlovarská růžička, Karlovy Vary

B. Kozáková (akordeon)

1. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

M. Ronovský (akordeon)

1. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

P. Šnóblová (akordeon)

1. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

P. Fenclová (akordeon)

2. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

M. Holubová (akordeon)

2. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

D. Jurečka (akordeon)

2. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

J. Korelus (akordeon)

2. cena v Mezinárodní akordeonové soutěži Klingenthal, SRN

2. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

K. Šírková (akordeon)

2. cena v soutěži Konzervatoř Plzeň

2. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

T. Šedivý (akordeon)

3. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

E. Šírková (akordeon)

3. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

M. Papežová (akordeon)

3. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

J. Korelus, M. Ronovský (duo akordeon)

1. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

2. cena v Mezinárodní akordeonové soutěži Klingenthal, SRN

K. Kohout (housle)

3. cena v soutěži Plzenecké housličky, Starý Plzenec

M. Hušková (housle)

čestné uznání v soutěži Plzenecké housličky, Starý Plzenec

M. Jakubčík (housle)

čestné uznání v soutěži Plzenecké housličky, Starý Plzenec

B. Šandová (housle)

čestné uznání v soutěži Plzenecké housličky, Starý Plzenec

M. Bělohoubek (klarinet)

1. cena v soutěži Konzervatoř Plzeň

J. Valenta (klarinet)

1. cena v soutěži Konzervatoř Plzeň

O. Hrách (klarinet)

3. cena v soutěži Konzervatoř Plzeň

J. Rezek (klarinet)

čestné uznání v soutěži Konzervatoř Plzeň

M. Valentová (klarinet)

čestné uznání v soutěži Konzervatoř Plzeň

A. Fremrová, E. Karásková, M. Čejková (smíšené trio)

1. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

J. Voda, M. Bělohoubek, M. Mondek (trio z. fléten)

1. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

V. Šanderová, A. Špelinová, B. Špelinová (trio z. fléten)

1. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

K. Váňová, M. Rezek, K. Janálová, T. Živná (smíšené kvarteto ZUŠ B. Smetany + ZUŠ Hostivař Praha)

1. cena + absolutní vítěz v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

M. Valentová, P. Steinerová, J. Valenta, J. Rezek (klarinetové kvarteto)

2. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

J. Oulík, V. Cibulka, D. Dolejš, J. Rezek (saxofonové kvarteto)

2. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

P. Žižková (kytara)

zlaté pásmo v soutěži Lochotínská kytara, Plzeň

K. Hausnerová (kytara)

stříbrné pásmo v soutěži Lochotínská kytara, Plzeň

V. Kudrna (kytara)

stříbrné pásmo v soutěži Lochotínská kytara, Plzeň

K. Kulichová (kytara)

stříbrné pásmo v soutěži Lochotínská kytara, Plzeň

P. Švantner (kytara)

stříbrné pásmo v soutěži Lochotínská kytara, Plzeň

S. Hamet (kytara)

bronzové pásmo v soutěži Lochotínská kytara, Plzeň

T. Lavičková (kytara)

bronzové pásmo v soutěži Lochotínská kytara, Plzeň

T. Regnerová (kytara)

bronzové pásmo v soutěži Lochotínská kytara, Plzeň

Š. Syrovátka (kytara)

bronzové pásmo v soutěži Lochotínská kytara, Plzeň

L. Stuchlová, P. Mukenšnáblová (duo kytara)

zlaté pásmo v soutěži Lochotínská kytara, Plzeň

trio

stříbrné pásmo v soutěži Lochotínská kytara, Plzeň

kvarteto

stříbrné pásmo v soutěži Lochotínská kytara, Plzeň

Junior orchestr

2. cena v celostátní soutěži MŠMT, Litvínov

2005 - 2006


 

M. Kořánek (klavír)

čestné uznání v soutěži Junior Praque Note 2006, Praha

J. Jurečka (akordeon)

1. cena v Mezinárodní akordeonové soutěži Klingenthal, SRN

1. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

K. Šírková (akordeon)

1. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

M. Šedivý (akordeon)

2. cena v Mezinárodní akordeonové soutěži Klingenthal, SRN

2. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

A. Střecha (akordeon)

2. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

T. Šedivý (akordeon)

2. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

P. Šnóblová (akordeon)

2. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

B. Kozáková (akordeon)

3. cena v soutěži Plzeňský akordeon, Plzeň

P. Vacek. P. Šnóblová (duo akordeon)

3. cena v Mezinárodní akordeonové soutěži Klingenthal, SRN

M. Rezek (z. flétna)

1.cena + absolutní vítěz v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

B. Špelinová (z. flétna)

2. cena v soutěži Junior Praque Note 2006, Praha

J. Janiš (z. flétna)

3. cena v soutěži Junior Praque Note 2006, Praha

K. Váňová (z. flétna)

3.cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

3. cena v soutěži Junior Praque Note 2006, Praha

J. Voda (z. flétna)

3. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

A. Špelinová (z. flétna)

čestné uznání v soutěži Junior Praque Note 2006, Praha

O. Hrách (klarinet)

3. cena v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

J. Valenta (klarinet)

čestné uznání v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

J. Tolar (klarinet)

čestné uznání v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

J. Šamberger (klarinet)

čestné uznání v celostátní soutěži MŠMT, Vysoké Mýto

K. Martínková, L. Brichtová, A. Kuntzmanová (trio zpěv)

1. cena v celostátní soutěži MŠMT, Šternberk

V. Sokolová, R. Bischofová (duo zpěv)

čestné uznání v celostátní soutěži MŠMT, Šternberk

Notičky

zlaté pásmo na celostátní přehlídce pěveckých sborů Zahrada písní, Praha

Javořičky

zlaté pásmo na celostátní přehlídce pěveckých sborů Zahrada písní, Praha