školní rok 2023/2024

pondělí 15.00-16.30 Hudební dílna A (Doubravka) - vyučující Jan Rezek Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

úterý 14.45-16.15 Orff soubor (Lobzy) - vyučující Ivana Janišová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

úterý 17.00-18.30 Komorňák (Doubravka) - vyučující Markéta Stolzová  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

středa 15.00-16.30 Hudební dílna B (Lobzy) - vyučující Olga Mojžíšová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

pátek 15.00-16.30 Hudební dílna C (Doubravka) - vyučující Veronika Lejsková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


V hudební dílně pracujeme s jednotlivými „částmi“ hudby - s rytmem a melodii. Učíme se vzájemné souhře, experimentujeme s tempem a dynamikou. Využíváme zvonkohry, xylofony, metalofony a rytmické nástroje. Hrajeme na nástroje, které studujeme jako hlavní obor. O hudbě, její bohaté historii a jejích současných možnostech si také povídáme. Společně muzicírujeme - hrajeme z listu drobné skladby nebo úpravy písní, pokoušíme se vymýšlet i vlastní melodie. Improvizujeme v různých tóninách nebo harmonických kadencích.