Aktuální akce zde:

 

Akce 2023/2024:


SVĚT UMĚNÍ – VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU 2023 (2. část)

absolventi I. stupně: Justina Julia Jakoubková, Luisa Menclová, Michaela Panušková j.h., Adéla Petříčková, Kristýna Šuhajdová, Daniel Urban, Lucie Valentová, plakát zde:

11. 9. – 30. 11. 2023, sál ÚMO Plzeň 4, Mohylová ul.

vernisáž 27. 9. 2023 v 16.30 hodin


5. VARHANNÍ CHARITATIVNÍ KONCERT

Plzeňský dětský sbor vystoupil na charitativním koncertu, který pořádá Lions Club Plzeň Ladies, více informací zde:

20. 9. 2023, 17 hodin, katedrála sv. Bartoloměje v Plzni


VERNISÁŽ ABSOLVENTSKÉ VÝSTAVY

SVĚT UMĚNÍ – VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU 2023 (2. část)

absolventi I. stupně: Justina Julia Jakoubková, Luisa Menclová, Michaela Panušková j.h., Adéla Petříčková, Kristýna Šuhajdová, Daniel Urban, Lucie Valentová, výstavu zahájil starosta ÚMO Plzeň 4 Tomáš Soukup a ředitel ZUŠ Bedřicha Smetany Jan Kotrč, foto zde:

27. 9. 2023, 16.30, sál ÚMO Plzeň 4, Mohylová ul.


VÍT KOTORA A VIVA ELECTRICA – David Payen – Ambiance françaises

3. 10. 2023, 19.00, Zach's Pub, Palackého nám., Plzeň, více zde:


PLZEŇSKÝ DĚTSKÝ SBOR V ČESKÉM ROZHLASE

6. 10. 2023, 16.00, Český rozhlas Plzeň


REQUIEM – KARL JENKINS, REGENSBURG

Plzeňský dětský sbor vystoupí s pěveckým sborem Gantemus a Regensburskou filharmonií, plakát zde:

14. 10. 2023, 19.30, Basilika St. Emmeram, Regensburg (SRN)


KAPELA BÁRKA – TVŮRČÍ DÍLNA, KONCERT

16. 10. 2023, 14.00, ZUŠ Bedřicha Smetany, Revoluční 100, Plzeň-Lobzy


PODZIMNÍ KONCERT

17. 10. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TANEC TANEC – CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKA SCÉNICKÉHO TANCE MLÁDEŽE A DOSPĚLÝCH

26.–29. 10. 2023, Městské divadlo Jablonec nad Nisou, program zde:
26. 10. 2023, 19.00 – Slavnostní zahájení – taneční skupina NoTa Plzeň, choreografie Ženské otázky
27. 10. 2023, 19.00 – Tanec přehlídkový – vystoupí Josefína Velíková

ŽÁKOVSKÝ KONCERT

22. 11. 2023, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ KONCERT NEJEN S IMPROVIZACÍ ZE TŘÍDY V. PTÁČKOVÉ

24. 11. 2023, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


ŽÁKOVSKÝ KONCERT

27. 11. 2023, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ KONCERT ŽÁKŮ ZE TŘÍDY V. LEJSKOVÉ

29. 11. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


SVĚT UMĚNÍ – VÝSTAVA ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU 2023 (2. část)

absolventi I. stupně: Justina Julia Jakoubková, Luisa Menclová, Michaela Panušková j.h., Adéla Petříčková, Kristýna Šuhajdová, Daniel Urban, Lucie Valentová, plakát zde:, výstavu zahájil 27. 9. 2023 starosta ÚMO Plzeň 4 Tomáš Soukup a ředitel ZUŠ Bedřicha Smetany Jan Kotrč, foto zde:

11. 9. – 30. 11. 2023, sál ÚMO Plzeň 4, Mohylová ul.


VÝCHOVNÉ KONCERTY – JAVOŘIČKY

1. 12. 2023, 8.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


KONCERT SMYČCOVÉHO ODDĚLENÍ

1. 12. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU SE SBOREM JAVOŘIČKY

2. 12. 2023, 17.00, Habrmannovo náměstí, Plzeň-Doubravka


ADVENT S KLAVÍREM

3. 12. 2023, 10.30, Městské muzeum Stříbro


ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU SE SBOREM JAVOŘIČKY

3. 12. 2023, 18.00, Schwarzova ulice, Plzeň-Bory


TŘÍDNÍ KONCERT ŽÁKŮ ZE TŘÍD A. BRAUNOVÉ A A. KUNTZMANOVÉ

4. 12. 2023, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


KALEIDOSKOP – VÝSTAVA ŽÁKŮ VÝTVARNÉHO OBORU ZUŠ BEDŘICHA SMETANY, PLZEŇ

4. 12. 2023 – 31. 1. 2024, sál ÚMO Plzeň 4, Mohylová ul., foto zde:, plakát zde:


TŘÍDNÍ KONCERT ŽÁKŮ ZE TŘÍD A. BRAUNOVÉ A A. KUNTZMANOVÉ

6. 12. 2023, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA ŽÁKŮ ZE TŘÍDY P. JANOVIČOVÉ

7. 12. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


KONCERT DECHOVÉHO ODDĚLENÍ

7. 12. 2023, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


ADVENTNÍ KONCERT AVE MARIA

Miriam Čížková – soprán, Aleš Nosek – varhany, Plzeňský dětský sbor, více informací zde:

8. 12. 2023, 18.00, katedrála sv. Bartoloměje, nám. Republiky, Plzeň


VYSTOUPENÍ PĚVECKÉHO SBORU NOTIČKY

9. 12. 2023, 12.00, Adventní trhy, Nám. Republiky, Plzeň


UŽ JE TU ZAS VÁNOČNÍ ČAS

Slavnostní koncert Plzeňského dětského sboru, účinkují: PDS, Javořičky, Spojený smyčcový orchestr, Plzeňáček, Martin Hucl, moderuje Jiří Hlobil, plakát zde:

10. 12. 2023, 16.00, 19.00, Velké divadlo, Divadlo J. K. Tyla Plzeň


JAVOŘIČKY – VYSTOUPENÍ PRO SENIORY

12. 12. 2023. 15.00, Internáty Plzeň-Skvrňany


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA ŽÁKŮ ZE TŘÍDY T. ŠMATOVÉ ŽIVNÉ

12. 12. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA ŽÁKŮ ZE TŘÍDY J. ŠTĚCHOVÉ

12. 12. 2023, 18.00, zkušebna ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


VÁNOČNÍ KONCERT ŽÁKŮ ZE TŘÍDY M. PETRUNĚ

13. 12. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


PLZEŇSKÝ DĚTSKÝ SBOR – VYSTOUPENÍ NA VÁNOČNÍCH TRZÍCH V PRAZE

13. 12. 2023, 17.30, Staroměstské náměstí, Praha


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA ŽÁKŮ ZE TŘÍDY N. ŠMAUSOVÉ A M. ZÁVODNÉ

14. 12. 2023, 16.30, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA ŽÁKŮ ZE TŘÍDY N. URBANOVÉ

14. 12. 2023, 16.30, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA ŽÁKŮ ZE TŘÍDY J. SLAVÍKOVÉ

14. 12. 2023, 18.00, zkušebna ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA ŽÁKŮ ZE TŘÍDY R. KREUZMANNOVÉ

15. 12. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


AKORDEONOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ

16. 12. 2023, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA KLÁVESOVÉHO ODDĚLENÍ

18. 12. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


ŽÁKOVSKÝ KONCERT

18. 12. 2023, 18.00, ZUŠ Plzeň-Vinice, Brněnská 36, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA ŽÁKŮ ZE TŘÍDY L. SOUTOROVÉ VLAČOVÉ

15. 12. 2023, 17.00, tř. č. 13, ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


POHÁDKOVÉ VÁNOCE, PÍSNĚ Z POHÁDEK, MUZIKÁLŮ A SERIÁLŮ KARLA SVOBODY

koncert klavírního a pěveckého oddělení k nedožitým 85. narozeninám Karla Svobody, plakát zde:

19. 12. 2023, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA ŽÁKŮ ZE TŘÍDY J. ŠLÉGRA

20. 12. 2023, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


VÁNOČNÍ KONCERT AKORDEONOVÉHO ODDĚLENÍ

20. 12. 2023, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ KONCERT ŽÁKŮ ZE TŘÍDY Z. MICHALCOVÉ

21. 12. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA ŽÁKŮ ZE TŘÍDY J. ŠKARBANOVÉ

21. 12. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA ŽÁKŮ ZE TŘÍDY D. PYTELKOVÉ A B. BRŮJOVÉ

21. 12. 2023, 17.00, tř. č. 19, ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


VÁNOČNÍ VYSTOUPENÍ SMYČCOVÉHO SOUBORU

22. 12. 2023, 15.30, Domov pro seniory, Plzeň


TŘÍDNÍ KONCERT ŽÁKŮ ZE TŘÍDY LUCIE TICHOTOVÉ

15. 1. 2024, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍKRÁLOVÝ KONCERT

15. 1. 2024, 18.00, kostel sv. Martina a Prokopa, Plzeň-Lobzy


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA ŽÁKŮ ZE TŘÍDY PETRY JANOVIČOVÉ

17. 1. 2024, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA ŽÁKŮ ZE TŘÍDY ROMANA DRÁBKA

17. 1. 2024, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ KONCERT ŽÁKŮ ZE TŘÍDY JÁNA JANIŠE

18. 1. 2024, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA ŽÁKŮ ZE TŘÍDY BRONISLAVY KLABLENOVÉ

18. 1. 2024, 17.30, zkušebna sborů ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ KONCERT ŽÁKŮ ZE TŘÍDY MARIE BENEŠOVÉ

22. 1. 2024, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


KONCERT SMYČCOVÉHO ODDĚLENÍ

24. 1. 2024, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA ŽÁKŮ ZE TŘÍDY JANA BODNÁRA

25. 1. 2024, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA SMYČCOVÉHO ODDĚLENÍ

26. 1. 2024, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA ŽÁKŮ ZE TŘÍDY ŠTĚPÁNA SLAVÍKA

26. 1. 2024, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA ŽÁKŮ ZE TŘÍDY ONDŘEJE MICHALCE

29. 1. 2024, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA KLAVÍRNÍHO ODDĚLENÍ

30. 1. 2024, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


HOBOJ, KLARINET, FAGOT, SAXOFON

31. 1. 2024, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


KALEIDOSKOP – VÝSTAVA ŽÁKŮ VÝTVARNÉHO OBORU ZUŠ BEDŘICHA SMETANY, PLZEŇ

4. 12. 2023 – 31. 1. 2024, sál ÚMO Plzeň 4, Mohylová ul., foto zde:, plakát zde:


KONCERT AKORDEONOVÉHO ODDĚLENÍ

1. 2. 2024, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


KYTAROVÁ PŘEHLÍDKA ŽÁKŮ ZUŠ BEDŘICHA SMETANY, PLZEŇ

6. 2. 2024, 14.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


KLAVÍRNÍ KONCERT

koncert žáků ze tříd Aleny Kuntzmanové a Adély Braunové

6. 2. 2024, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA ŽÁKŮ ZE TŘÍDY IVANA KUDRNY

8. 2. 2024, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


KLAVÍRNÍ PŘEHLÍDKA ŽÁKŮ ZUŠ BEDŘICHA SMETANY, PLZEŇ

10. 2. 2024, od 8.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


KONCERT KLAVÍRNÍHO ODDĚLENÍ

13. 2. 2024, 18.30, Dům hudby Plzeň, Husova 30


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA ŽÁKŮ ZE TŘÍDY MARTINA PETRUNĚ

15. 2. 2024, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA ŽÁKŮ ZE TŘÍDY JANA BODNÁRA

15. 2. 2024, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


VYSTOUPENÍ PLZEŇSKÉHO DĚTSKÉHO SBORU – PIETNÍ AKT U POMNÍKU BEDŘICHA SMETANY

součást festivalu Smetanovské dny 2024

1. 3. 2024, 14.00, Kopeckého sady, Plzeň


KLARINETOVÝ RECITÁL

1. 3. 2024, 17.00


OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE ŽÁKÚ ZUŠ ČR VE HŘE NA KLAVÍR

3. 3. 2024, ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


SOUSTŘEDĚNÍ SMYČCOVÝCH SOUBORŮ

3. 3. 2024, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TANEČNÍ SOUTĚŽ – ROK ČESKÉ HUDBY 2024

vystoupení tanečního oboru ZUŠ Bedřicha Smetany – krajské kolo soutěže současného tance pro neprofesionální tanečníky

4. 3. 2024, 10.30, Konzervatoř Duncan centre, Praha


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA ŽÁKŮ ZE TŘÍDY ADÉLY BRAUNOVÉ 

5. 3. 2024, 16.30, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA ŽÁKŮ ZE TŘÍDY MARTINA PETRUNĚ 

7. 3. 2024, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ KONCERT ŽÁKŮ ZE TŘÍDY RADKY NÁROVCOVÉ

8. 3. 2024, 16.45, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE ŽÁKÚ ZUŠ ČR VE HŘE NA SMYČCOVÉ NÁSTOJE

9. 3. 2024, ZUŠ Terezie Brzkové, Plzeň


PŘEHLÍDKOVÝ KONCERT ZUŠ BEDŘICHA SMETANY

slavnostní koncert k Roku české hudby 2024 a 200. výročí narození Bedřicha Smetany v rámci festivalu Smetanovské dny 2024  

11. 3. 2024, 18.00, Měšťanská Beseda v Plzni


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA ŽÁKŮ ZE TŘÍDY VERONIKY LEJSKOVÉ 

13. 3. 2024, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


ABSOLVENTSKÝ KONCERT BLANKY TRANOVÉ

15. 3. 2024, 18.00, Dům hudby Plzeň


CESTA 2024

19. ročník přehlídky výtvarných oborů ZUŠ Plzeňského kraje

24. 3. – 26. 5. 2024, Galerie Klatovy Klenová, Sýpka Klenová

Vernisáž v sobotu 23. 3. 2024 v 15 hodin


KONCERT AKORDEONOVÉHO ODDĚLENÍ

27. 3. 2023, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


 

Akce 2022/2023:


SVĚT UMĚNÍ

výstava absolventů výtvarného oboru ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň

vystavující absolventi I. stupně: Marína Alexová, Grace Elise Canella, Barbora Kotrčová, Adéla Pitrmanová, Isabella VanReenan, Viktoria Vardžíková, Miroslav Žemlička; absolventi II. stupně: Jitka Jedličková, Marie Kavinová

5.–30. 9. 2022, Český rozhlas Plzeň, nám. Míru 10, Plzeň

slavnostní vernisáž s hudebním vystoupením ve středu 7. 9. 2022 v 17 hodin, foto zde:


PODZIMNÍ KONCERT

19. 10. 2022, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


KONCERT DECHOVÉHO ODDĚLENÍ

7. 11. 2022, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


ŽÁKOVSKÝ KONCERT

21. 11. 2022, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


ŽÁKOVSKÝ KONCERT

23. 11. 2022, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


KONCERT DECHOVÉHO ODDĚLENÍ

24. 11. 2022, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY ZUZANY REZKOVÉ

2. 12. 2022, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY ADÉLY BRAUNOVÉ

29. 11. 2022, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


KONCERT PĚVECKÉHO SBORU JAVOŘIČKY PRO ZŠ A MŠ

2. 12. 2022, 8.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY NATÁLIE ŠMAUSOVÉ

2. 12. 2022, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


SOUSTŘEDĚNÍ PLZEŇSKÉHO DĚTSKÉHO SBORU A ORCHESTRU

3. 12. 2022, od 9.00, budova ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY ALENY TUPÉ

5. 12. 2022, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY JANY ŠTĚCHOVÉ

8. 12. 2022, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY RADISLAVY KREUZMANNOVÉ

9. 12. 2022, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


VÁNOČNÍ KONCERT PLZEŇSKÉHO DĚTSKÉHO SBORU A SBORŮ JAVOŘIČKY A NOTIČKY

11. 12. 2022, 16.00 a 19.00, Divadlo J. K. Tyla v Plzni


VÁNOČNÍ KONCERT ODDĚLENÍ ELEKTRONICKÝCH KLÁVESOVÝCH NÁSTROJŮ

12. 12. 2022, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY LUCIE HOFMANOVÉ

12. 12. 2022, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


ŽÁKOVSKÝ KONCERT

12. 12. 2022, 18.00, ZUŠ Plzeň-Vinice, Brněnská 36, Plzeň


VÁNOČNÍ BESÍDKA TANEČNÍHO OBORU

13. 12. 2022, 17.15, taneční sál


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY LUCIE ŠOJSLOVÉ

13. 12. 2022, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY ZUZANY DURASOVÉ

14. 12. 2022, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY ALENY KUNTZMANOVÉ

14. 12. 2022, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


VÁNOČNÍ BESÍDKA PŘÍPRAVNÉHO ROČNÍKU TANEČNÍHO OBORU

15. 12. 2022, 17.15, taneční sál


VÁNOČNÍ KONCERT ŽÁKŮ ZE TŘÍDY MARTINA PETRUNĚ

15. 12. 2022, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY DANIELY PYTELKOVÉ A JANA BODNÁRA

15. 12. 2022, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY JANY SLAVÍKOVÉ

15. 12. 2022, 18.00, zkušebna sborů ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY PETRY JANOVIČOVÉ

16. 12. 2022, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY ALENY TUPÉ

16. 12. 2022, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY MARIE BENEŠOVÉ

16. 12. 2022, 17.00, zkušebna sborů ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


VÁNOČNÍ KONCERT SMYČCOVÉHO ODDĚLENÍ

16. 12. 2022, 15.00, Domov seniorů sv. Jiří, Plzeň-Doubravka


KONCERT AKORDEONOVÉHO ODDĚLENÍ

19. 12. 2022, 16.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY JANY ŠLÉGRA

19. 12. 2022, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY ZUZANY KLEPALOVÉ

20. 12. 2022, 16.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY VERONIKY LEJSKOVÉ

21. 12. 2022, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY N. URBANOVÉ

22. 12. 2022, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY ONDŘEJE MICHALCE

11. 1. 2023, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY ROMANA DRÁBKA

12. 1. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


KONCERT ODDĚLENÍ HRY NA HARFU BRONISLAVY KLABLENOVÉ

12. 1. 2023, 17.30, zkušebna sborů ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍKRÁLOVÝ KONCERT

16. 1. 2023, 18.00, Kostel sv. Martina a Prokopa, Plzeň-Lobzy


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY ZUZANY MICHALCOVÉ

18. 1. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY HANY ENGELTHALEROVÉ A JÁNA JANIŠE

18. 1. 2023, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY ŠTĚPÁNA SLAVÍKA 1

20. 1. 2023, 16.30, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY ŠTĚPÁNA SLAVÍKA 2

20. 1. 2023, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


SOUSTŘEDĚNÍ AKORDEONOVÉHO ODDĚLENÍ

21. 1. 2023, 12.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


KONCERT KOMORNÍ HUDBY

25. 1. 2023, 18.30, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY IVANY JANIŠOVÉ

25. 1. 2023, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY ZUZANY REZKOVÉ

27. 1. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


SOUSTŘEDĚNÍ AKORDEONOVÉHO ODDĚLENÍ

28. 1. 2023, 12.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY VERONIKY PTÁČKOVÉ

30. 1. 2023, 16.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


ŠKOLNÍ KOLO SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ ČR VE HŘE NA DECHOVÉ NÁSTROJE

30. 1. 2023, 16.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


POLOLETNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY ALENY KUNTZMANOVÉ

2. 2. 2023, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY ADÉLY BRAUNOVÉ

7. 2. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


KONCERT KLAVÍRNÍHO ODDĚLENÍ

8. 2. 2023, 18.30, Dům hudby, Plzeň


KONCERT ŽÁKŮ ZE TŘÍDY IVANA KUDRNY

9. 2. 2023, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY RADKY NÁROVCOVÉ

10. 2. 2023, 15.30, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA AKORDEONOVÉHO ODDĚLENÍ

16. 2. 2023, 16.30, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


SPOLEČNÝ KONCERT ZUŠ J. S. BACHA DOBŘANY A ZUŠ BEDŘICHA SMETANY, PLZEŇ

23. 2. 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


INTERNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY MARIE BENEŠOVÉ

24. 2. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


SOUSTŘEDĚNÍ AKORDEONOVÉHO ODDĚLENÍ

25. 2. 2023, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


PŘEHRÁVKA KOMORNÍ HUDBY ZE TŘÍDY JANY SLAVÍKOVÉ

24. 2. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


KONCERT K VÝROČÍ JAROSLAVA JEŽKA

27. 2. 2023, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


KONCERT AKORDEONOVÉHO ODDĚLENÍ

1. 3. 2023, 17. 00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY JANY ŠKARBANOVÉ

1. 3. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


SPOLEČNÝ KONCERT ZUŠ T. BRZKOVÉ, PLZEŇ A ZUŠ BEDŘICHA SMETANY, PLZEŇ

3. 3. 2023, 17.00, sál ZUŠ T. Brzkové, Plzeň-Skvrňany


FLÉTNA, HOUSLE, KLAVÍR

7. 3. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA AKORDEONOVÉHO ODDĚLENÍ

9. 3. 2023, 16.30, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


KONCERT DECHOVÉHO ODDĚLENÍ

9. 3. 2023, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY JANY SLAVÍKOVÉ

10. 3. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


SOUSTŘEDĚNÍ PLZEŇSKÉHO DĚTSKÉHO SBORU

11. 3. 2023 od 9.00, zkušebna sborů ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


ŽÁKOVSKÝ KONCERT

13. 3. 2023, 18.00, ZUŠ Plzeň-Vinice, Brněnská 36 (budova 7. ZŠ)


SPOLEČNÝ KONCERT ZUŠ J. S. BACHA DOBŘANY A ZUŠ BEDŘICHA SMETANY, PLZEŇ

14. 3. 2023, 18.00, sál ZUŠ J. S. Bacha Dobřany


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA AKORDEONOVÉHO ODDĚLENÍ

16. 3. 2023, 16.30, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY ZUZANY KLEPALOVÉ

17. 3. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


SOUSTŘEDĚNÍ AKORDEONOVÉHO ODDĚLENÍ

18. 3. 2023, 10.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


SOUSTŘEDĚNÍ – STARÁ GARDA – BÝVALÍ ČLENOVÉ PDS

18. 3. 2023, 10.00, zkušebna sborů ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


KONCERT NEJEN KLAVÍRNÍ IMPROVIZACE

20. 3. 2023, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


PŘEHRÁVKA AKORDEONOVÉHO ODDĚLENÍ

18. 3. 2023, 10.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


PŘEHRÁVKA KOMORNÍ HRY TŘÍDY JANA REZKA

22. 3. 2023, 19.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


PŘEHLÍDKOVÝ KONCERT ZUŠ BEDŘICHA SMETANY

Slavnostní koncert ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, v rámci festivalu Smetanovské dny 2023

23. 3. 2023, 18.00, Měšťanská beseda, Plzeň


PŘEHRÁVKA AKORDEONOVÉHO ODDĚLENÍ

23. 3. 2023, 16.30, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


PŘEHRÁVKA KOMORNÍ HRY TŘÍDY DARINY KALČEVY

24. 3. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ ČR V KOMORNÍ HŘE S PŘEVAHOU SMYČCOVÝCH NÁSTROJŮ

25. 3. 2023, od 8.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


KLAVÍRNÍ KONCERT K VÝROČÍ I. HURNÍKA A E. HRADECKÉHO

29. 3. 2023, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


KRAJSKÁ POSTUPOVÁ PŘEHLÍDKA SCÉNICKÉHO TANCE DĚTÍ

30. 3. 2023, 14.00, K centrum Dobřany


JARNÍ KONCERT

30. 3. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


MUSICA ACALANTHIS

festival pěveckých sborů, plakát zde:

1. 4. 2023, 16.00, sál SOUE Plzeň-Skvrňany


CESTA 2023

18. ročník přehlídky výtvarných oborů ZUŠ Plzeňského kraje

2. 4. – 11. 6. 2022, Galerie Klatovy Klenová, sýpka Klenová, vernisáž v sobotu 1. 4. 2022 v 15 hodin


JUNIOR ORCHESTR – ROCK IN PILSEN

Tradiční galakoncert Junior orchestru ve skvrňanských Internátech tentokrát plný rockové muziky!

5. 4. 2023, 18.00, Společenský sál v areálu Internátů SOUE Plzeň-Skvrňany, Vejprnická ul.


SRDCE A ZVON – LASKAVÝ TÓN

účinkují Plzeňský dětský sbor, M. Čížková, N. Marková, klavír Štěpán Slavík, pozvánka zde

13. 4. 2023, 18.00, ZČG v Plzni, výstavní síň Masné krámy


JUNIOR ORCHESTR NA FESTIVALU TREFFPUNKT

9. ročník česko-bavorského festivalu Treffpunkt
15. 4. 2023, 10.30–12.30 vystoupení Junior orchestru, DEPO2015, Plzeň, fotografie z vystoupení od Milana Svobody zde:

ZÁKLADY KLAVÍRNÍ IMPROVIZACE SE ŽÁKY

15. 4. 2023, 14.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


FLÉTNY SPOLU

koncert flétnových souborů plzeňských ZUŠ

15. 4. 2023, 16.00, ZČG v Plzni, výstavní síň Masné krámy


ŽÁKOVSKÝ KONCERT

18. 4. 2023, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


KONCERT STRUNNÝCH NÁSTROJŮ

18. 4. 2023, 17.45, KVK Centrum


KONCERT KOMORNÍ HUDBY

19. 4. 2023, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


ŽÁKOVSKÝ KONCERT

20. 4. 2023, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


ABSOLVENTSKÝ KONCERT ZUŠ CHRÁST

21. 4. 2023, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


KONCERT SMYČCOVÉHO ODDĚLENÍ

24. 4. 2023, 18.00, Kostel sv. Martina a Prokopa, Plzeň-Lobzy


ABSOLVENTSKÝ KONCERT TŘÍDY MARTINA PETRUNĚ

25. 4. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


KONCERT ZAČÁTEČNÍKŮ

3. 5. 2023, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


KONCERT ZAČÁTEČNÍKŮ

4. 5. 2023, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


AKORDEONOVÝ KONCERT

4. 5. 2023, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


SVĚT UMĚNÍ – ABSOLVENSTKÁ VÝSTAVA

1. část výstavy absolventů výtvarného oboru 2022/2023, absolventi I. stupně: Matěj Breu, Kateřina Černá, Štěpánka Váchová a absolventi II. stupně: Ondřej Šarlinger a Jan Šindelář

4.–29. 5. 2023, sál ÚMO Plzeň4-Doubravka, Mohylová ul.


SLAVNOSTI SVOBODY PLZEŇ 5.–8. 5. 2023

na Slavnostech svobody vystoupí JUNIOR ORCHESTR – dechový orchestr naší školy

8. 5. 2023, 18.00, náměstí Republiky, Plzeň


1. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

10. 5. 2023, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


ZÁJEZD PLZEŇSKÉHO DĚTSKÉHO SBORU DO KRAKOVA

11.–14. 5. 2023, festival pěveckých sborů, Polsko


KLÁVESOVÝ KONCERT

15. 5. 2023, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


ŽÁKOVSKÝ KONCERT

16. 5. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY ALENY KUNTZMANOVÉ

17. 5. 2023, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


SVĚT UMĚNÍ – VERNISÁŽ ABSOLVENSTKÉ VÝSTAVY

17. 5. 2023, 16.30, sál ÚMO Plzeň4-Doubravka, Mohylová ul.

1. část výstavy absolventů výtvarného oboru 2022/2023, absolventi I. stupně: Matěj Breu, Kateřina Černá, Štěpánka Váchová a absolventi II. stupně: Ondřej Šarlinger a Jan Šindelář, plakát zde:, výstava potrvá od 4.do 29. 5. 2023

Na vernisáži vystoupí Martin a Ondřej Šarlingerovi (kytary) a Jan Šindelář (kytara)


2. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

18. 5. 2023, 19.00, Dům hudby Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY RADISLAVY KREUZMANNOVÉ

19. 5. 2023, 16.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY SÓLOVÉHO ZPĚVU

19. 5. 2023, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY VERONIKY PTÁČKOVÉ

22. 5. 2023, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY ADÉLY BRAUNOVÉ

23. 5. 2023, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


SLAVNOSTNÍ KONCERT

24. 5. 2023, 18.00, Dům hudby Plzeň, plakát zde:


KONCERT TŘÍDY ROMANA DRÁBKA

25. 5. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


ABSOLVENTSKÝ KONCERT ŽÁKŮ ZE TŘÍD NAĎI URBANOVÉ A RADISLAVY KREUZMANNOVÉ

25. 5. 2023, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY ŠTĚPÁNA SLAVÍKA

26. 5. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY ZUZANY REZKOVÉ

26. 5. 2023, 16.30, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY IVANY JANIŠOVÉ

29. 5. 2023, 16.30, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY NAĎI URBANOVÉ

30. 5. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


3. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

30. 5. 2023, 19.00, Dům hudby Plzeň


KONCERT AKORDEONOVÉHO ODDĚLENÍ

31. 5. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY HANY ENGELTHALEROVÉ

31. 5. 2023, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


SPOLEČNÝ KONCERT DECHOVÉHO ODDĚLENÍ

31. 5. 2023, 18.30, KVK Centrum, Malesická 10, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY PETRY JANOVIČOVÉ

1. 6. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY D. PYTELKOVÉ, J. BODNÁRA, B. BRŮJOVÉ

1. 6. 2023, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


IV. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

2. 6. 2023, 17.00, Dům hudby Plzeň


DĚTSKÝ PĚVECKÝ SBOR JAVOŘIČKY – FESTIVAL SBORŮ

3.–4. 6. 2023, Nový Bor


CESTA 2023

18. ročník přehlídky výtvarných oborů ZUŠ Plzeňského kraje

2. 4. – 11. 6. 2022, Galerie Klatovy Klenová, sýpka Klenová, vernisáž v sobotu 1. 4. 2022 v 15 hodin, fotografie zde:, video zde:


ZUŠ OPEN 2023 – ZPÍVÁME SI RÁDI...

koncert v rámci celostátního festivalu základních uměleckých škol ve veřejném prostoru ZUŠ OPEN, vystoupí dětský pěvecký sbor Notičky, dětský pěvecký sbor Javořičky, hudební přípravka Mateřídoušky a jako hosté děti z 64. MŠ Plzeň, plakát zde:

5. 6. 2023, 17 hodin, Habrmannův park, Plzeň-Doubravka


HUDEBNĚ TANEČNÍ SETKÁNÍ

Smíšený pěvecký sbor Česká píseň Plzeň, žáci tanečního oddělení ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, a taneční skupina NoTa pod vedením Lenky Jíšové, plakát zde:
5. 6. 2023, 18 hodin, Korandův sbor ČCE, Anglické nábřeží, Plzeň

TŘÍDNÍ KONCERT TŘÍDY V. LEJSKOVÉ

7. 6. 2023, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY Z. MICHALCOVÉ

7. 6. 2023, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


LETNÍ KONCERT TŘÍDY M. PETRUNĚ

8. 6. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY B. KLABLENOVÉ

8. 6. 2023, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


ABSOLVENTSKÝ KONCERT TŘÍDY Z. REZKOVÉ

9. 6. 2023, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


MEZINÁRODNÍ FOLKLORNÍ FESTIVAL CIOFF PLZEŇ 2023
Na 25. ročníku folklorního festivalu CIOFF Plzeň 2023 (7.–11. 6. 2023), vystoupí i folklorní soubor ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, PLZEŇÁČEK
11. 6. 2023, od 11 hodin, Hlavní dětský pořad, Plzeň, scéna "U Branky"

ABSOLVENTSKÝ KONCERT TŘÍDY P. JANOVIČOVÉ A M. ŠPELINY

12. 6. 2023, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY L. HOFMANOVÉ

12. 6. 2023, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ KONCERT TŘÍDY P. HAJŠMANOVÉ A L. PITRMANOVÉ

12. 6. 2023, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň

TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA HOUSLOVÉ TŘÍDY

13. 6. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY V. LEJSKOVÉ A M. KORDÍKOVÉ

14. 6. 2023, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY J. JANIŠE

14. 6. 2023, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY I. JANIŠOVÉ A A. BRAUNOVÉ

14. 6. 2023, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


SOUSTŘEDĚNÍ DĚTSKÉHO PĚVECKÉHO SBORU JAVOŘIČKY

15. 6. 2023


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY J. ŠTĚCHOVÉ

15. 6. 2023, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY J. SLAVÍKOVÉ

15. 6. 2023, 18.00, zkušebna sborů ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


ROZTANCOVÁNO 2023
 
vystoupení tanečního oboru ZUŠ Bedřicha Smetany, Plzeň, plakát zde:
15. 6. 2023, 17.30 hodin, Moving Station, Koperníkova 56, Plzeň-Jižní Předměstí

PROMENÁDNÍ KONCERT JUNIOR ORCHESTRU

15. 6. 2023, 16.30, Kopeckého sady, Plzeň


KONCERT V DOMOVĚ PRO SENIORY

koncert žáků smyčcového oddělení

16. 6. 2026, 15.30, Domov pro seniory sv. Jiří, Plzeň-Doubravka


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY M. BENEŠOVÉ

16. 6. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


V. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

16. 6. 2023, 18.00, Dům hudby Plzeň


ABSOLVENTSKÝ KONCERT ELIŠKY KRÁLOVÉ

17. 6. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY O. MICHALCE

19. 6. 2023, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY L. ŠOJSLOVÉ

20. 6. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


ABSOLVENTSKÝ KONCERT TŘÍDY M. PETRUNĚ

21. 6. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


ABSOLVENTSKÝ KONCERT P. POSPÍŠILOVÉ A K. VODRÁŽKOVÉ

21. 6. 2023, 18.00, ZČG v Plzni, výstavní síň Masné krámy


KONCERT KYTAROVÉHO ODDĚLENÍ ZE TŘÍDY I. KUDRNY

22. 6. 2023, 17.00, školní dvůr, při nepříznivém počasí sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


KONCERT PRO 2, 3, 4...

2. 6. 2023, 18.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY A. TUPÉ

23. 6. 2023, 17.30, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY J. ŠLÉGRA

26. 6. 2023, 16.30, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň


TŘÍDNÍ KONCERT TŘÍDY M. ŠPELINY

26. 6. 2023, 17.00, sál ZUŠ Plzeň-Doubravka, Zábělská 25, Plzeň


TŘÍDNÍ PŘEHRÁVKA TŘÍDY R. NÁROVCOVÉ

28. 6. 2023, 16.30, sál ZUŠ Plzeň-Lobzy, Revoluční 100, Plzeň