Školní rok 2023/2024

         Vedení školy

Ing. Mgr. Kotrč Jan   

ředitel

Janišová Ivana

zástupce ředitele

Bc. Michalec Ondřej 

zástupce ředitele

Učitelé

Bačík Milan

Junior orchestr

Mgr. Benešová Marie 

zobcová flétna, klarinet, Junior orchestr, přípravná hudební výchova

Bodnár Jan

klarinet, saxofon, Junior orchestr

Braun Jan

korepetice, klavír, elektronické klávesové nástroje

Bc. Braunová Adéla 

klavír, sólový zpěv, korepetice

Mgr. Brůjová Barbora 

klavír, elektronické klávesové nástroje, korepetice, pěvecký sbor

Mgr. Čížek Pavel 

pozoun, baskřídlovka, tuba

Drábek Roman

flétna, zobcová flétna

Mgr. Engelthalerová Hana 

klavír

MgA. Florian Rostislav

sólový zpěv

Hajžmanová Petra

zobcová flétna, hoboj, klavír, elektronické klávesové nástroje, korepetice

Hušková Magdaléna

sólový zpěv, folklórní soubor 

Mgr. Hofmannová Lucie 

sólový zpěv, sborový zpěv

Irving Jan

kytara

Janiš Ján

flétna

Janišová Ivana

klavír, Orff soubor

Janovičová Petra

klavír, korepetice

Jíšová Alexandra

výtvarný obor

Jíšová Lenka

taneční obor

Mgr. Kalčeva Darina 

housle

Mgr. Klablenová Bronislava 

harfa

Klepalová Zuzana

housle, smyčcový soubor

BcA. Kohoutek Martin 

trubka

Kořánek Michal

klavír, korepetice

Mgr. Kos Martin 

housle

Bc. Kordíková Marie

flétna, zobcová flétna

Ing. Mgr. Kotrč Jan 

akordeon

Mgr. Koželuhová Bedřiška 

sborový zpěv

Mgr. Koželuhová Tereza 

sólový zpěv, sborový zpěv

Mgr. Krček Jan 

elektronické klávesové nástroje

Kreuzmannová Radislava

klavír

Mgr. Křiváček Matouš 

fagot

Ing. Kudrna Ivan 

kytara, žánrová kytara, elektrická kytara, basová kytara

Kuntzmanová Alena

klavír, přípravná hudební výchova

Mgr. et Bc. Lejsková Veronika 

zobcová flétna, hudební dílna

Lobovská Marie

akordeon, akordeonový soubor

Bc. Medunová Hana 

elektronické klávesové nástroje

MgA. Michalcová Zuzana 

klavír, korepetice

Bc. Michalec Ondřej 

trubka

Mgr. Mojžíšová Olga 

hudební dílna, sólový zpěv

Mgr. Nárovcová Radka 

kytara

Petruň Martin

klarinet, saxofon, zobcová flétna

Pitrmanová Linda

zobcová flétna, hoboj

Mgr. Ptáčková Veronika 

korepetice, klavír

Pytelková Daniela

klavír, elektronické klávesové nástroje, korepetice, sborový zpěv

Rezek Jan

housle, folklórní soubor, smyčcový soubor, hudební dílna

Bc. Rousová Tereza 

dudy, folklórní soubor

Rupert Marek

kytara

BcA. Slavík Štěpán 

klavír, elektronické klávesové nástroje, korepetice

Mgr. Slavíková Jana 

zobcová flétna, pěvecký sbor

MgA. Soutorová Vlačová Lucie, Ph.D.

klavír

Mgr. Stolzová Markéta 

hudební nauka, Komorňák soubor, klavír

Široký Daniel

saxofon

Šmausová Natálie

sólový zpěv

Bc. Šojslová Lucie 

saxofon, klarinet

Škarbanová Jana

klavír, přípravná hudební výchova

Šlégr Jan

lesní roh, trubka, zobcová flétna, Junior orchestr

BcA. Šmatová Živná Tereza 

klavír, cembalo

Špelina Marek

zobcová flétna

Štěchová Jana

housle, kytara, hudební nauka, přípravná hudební výchova

MgA. Tichotová Lucie 

flétna

Urbanová Naďa

klavír

Urválek Pavel

violoncello

Velichová Markéta

zobcová flétna, hoboj, nyní mateřská dovolená

Vendová Helena

výtvarný obor

Vohnout Petr

bicí nástroje

Mgr. BcA. Závodná Martina 

sólový zpěv

Zelenková Michaela 

korepetice

Správní zaměstanci

Václavíková Irena

hospodářka

Mgr. Brůjová Barbora 

účetní 

Maněnová Pavla

účetní, uklízečka

Balogová Chanel

uklízečka

Hadrbolcová Ivana

uklízečka

Šáchová Věra

uklízečka

Čiháková Věra

vrátná

Skřivánková Jaroslava

vrátná

Smoláková Blanka

vrátná